logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,6714837 14,0286404 Tomáš Koníř - TOMIN, výškové práce http://www.tomin69.cz
náhled www - www-tomin.jpg

Tomáš Koníř - TOMIN, výškové práce

Stavební firma TOMIN navazuje na úspěchy ve stavebnictví a to zejména v oblasti střech a výškových prací s použitím horolezecké techniky. Firma TOMIN se neustále snaží rozšiřovat své personální a technické možnosti.Vedení společnosti buduje firmu, která uspokojí i náročné zákazníky a díky tomu může konkurovat i v rámci Evropského stavebního trhu. Naše firma má široký záběr prací: výškové práce, pokrývačské práce, klempířské práce, penetrace střech, oplechování komínů, práce na plochých střechách a další řadu činností.

Web: http://www.tomin69.cz


Adresa: Tomáš Koníř - TOMIN, výškové práce Stará 45
40011  Ústí nad Labem http://www.tomin69.cz


pevná: +420 472 700 067

mobil: +420 602 655 533

mail: tomas-konir@volny.cz

Kategorie

Klíčová slova

střechy, střecha, šikmé střechy, ploché střechy, izolace střech, pokrývačské práce, klempířské výškové hromosvody, ústí nad labem, ústecko, výškové práce, hydroizolace

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz