logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,1827581 16,6185879 Taneční studio Zaynah - Taneční sál Alma http://www.zaynah.cz
náhled www - webshot.jpg

Taneční studio Zaynah - Taneční sál Alma

Taneční studio Zaynah pořádá · Kurzy orientálního tance pro děti i dospělé všech pokročilostí, Zumby, Port De Bras, Chi-kung a Chi-toning i kurzy na redukci hmotnosti, a to v zrcadlových sálech v různých částech Brna. · Víkendové jednodenní semináře, taneční maratony zaměřené na různé druhy orientálního tance, Zumby, karibských tanců a cvičení na zdravá záda. · Wellness víkendové pobyty věnované celkové relaxaci organismu (Luhačovice, Vysočina – Bystré, Znojmo ...). · Zahraniční rekreační pobyty u moře spojené s tancem (Turecko, Egypt, Chorvatsko...). · Vystoupení profesionálních tanečnic při různých společenských příležitostech – firemní večírky, plesy, svatby, rodinné oslavy apod.

Web: http://www.zaynah.cz


Adresa: Taneční studio Zaynah - Taneční sál Alma Železniční 5
602 00  Brno http://www.zaynah.cz


mobil: +420 604 535 456

mail: info@zaynah.cz

Pobočky

Kategorie

Klíčová slova

taneční, studio, zaynah, kurzy, orientální, tance, tanec, zumba, Port De Bras, Chi-kung, Chi-toning, vystoupení, dovolená, Flirt dance, Tribal dance, Qi gong, pravidelné kurzy, semináře, víkendové kurzy, vystoupení

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz