logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,8796301 17,1767976 Petr Procházka http://obkladacpetr-koupelny.cz/
náhled www - webshot.jpg

Petr Procházka

Zaměřujeme se mimo jiné hlavně na realizaci keramických obkladů,dlažeb, koupelen a balkonů. Při realizaci koupelny jsme schopni Vám předem vyhotovit i 3D grafický návrh (jeden ke každé realizaci zdarma). Provádíme také veškeré stavební dokončovací práce.Dbáme na přesné dodržování veškeré stavební dokončovací práce.Dbáme na přesné dodržování norem a technologických postupů. Účastníme se různých školení například dekorativní omítky,krby, r ekonstrukce bytových jader, balkonů a jiné zednické práce. Dále je naší pracovní nabídkou pohledové zdivo, dlažby a jiné stavební konstrukce z lomového štípaného kamene , zejména pískovce. Zajistíme i ostatní související řemesla. Samozřejmostí je předložení cenové nabídky.

Web: http://obkladacpetr-koupelny.cz/


Adresa: Petr Procházka Budovatelská 46
69600  Rohatec http://obkladacpetr-koupelny.cz/


mobil: +420 604 613 763

mail: obkladacpetr@seznam.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz