logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0747292 14,4264911 CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - ALENA BAJTOŠOVÁ http://www.mujclovek.cz
náhled www - mujclovek-www.png

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - ALENA BAJTOŠOVÁ

NEINVAZIVNÍ LÉČBA KOŽNÍCH NEMOCÍ EXCIMEROVÝM LASEREM 308 NM a alternativní medicínou. Vyzkoušeli jste již snad všechno, možné i nemožné, vynaložili nemalé finanční prostředky, riskovali dokonce i druhotné poškození zdraví různou chemickou a hormonální léčbou a to vše více-méně bez úspěchu, jste už skeptičtí, ztratili jste víru a naději na uzdravení? Nevěšte hlavu. Jedná se o léčbu specifických kožních poruch jako jsou psoriáza, atopický ekzém, vitiligo, alopecie areata, akné, perorální a seboroická dermatitida, leukoderma, strie a jiné diagnózy světelným paprskem vlnové délky 308 nm. Najdete nás také na Facebookových profilech. Podívejte se na televizní reportáž o excimerovým laseru, o léčbě lupenky laserem, kompletní informace o účinné léčbě lupénky. Velmi úspěšná léčba je také u dalších onemocnění pomocí Laminine , který dosahuje skvělých výsledků.

Web: http://www.mujclovek.cz


Adresa: CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - ALENA BAJTOŠOVÁ Kateřinská 1476/34
120 00  Praha 2 - Nové Město http://www.mujclovek.cz


mobil: +420 608 173 790

mail: alena@mujclovek.cz

Kategorie

Klíčová slova

centrum léčby léčba lupenka, lupenky, vitiliga, vitiligo, praha, lymfodrenáže, tvarování postavy, odstranění znamének, vyhlazení, odstranění vrásek, znamének, znamínek, strie, strií, laminine, restart zdraví, celostní léčba, medicína, léčba příčin nemocí, lupénka, kosmetické ošetření lupénky, medicinální pedikúra, pedikúry, pro pacienty, hubnutí, detoxikace, organismu, těla, očista střev, kmenové buňky, fibroblastový růstový faktor, energoinformační medicína, odkyselení

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz