logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0677214 14,4070378 AKÁT pension a hostel - ubytování v apartmánech v Praze http://www.akatpension.com/

AKÁT pension a hostel - ubytování v apartmánech v Praze

Penzion a hostel AKÁT se nachází v centrální části Prahy. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy při turistických, soukromých a služebních cestách. Penzion je velmi snadno a rychle dostupný veřejnou dopravou ze všech vlakových a autobusových nádraží i z letiště (viz Doprava). Pro motoristy je bezpečné parkování v objektu penzionu (omezený počet parkovacích míst – rezervace nutná !!!). Nabízíme vám kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování ve třech ubytovacích kategoriích. Celková kapacita je 93 lůžek (25 pokojů). V na­šem pensionu a apartmánech a nově i v hostelu jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV.

Web: http://www.akatpension.com/


Adresa: AKÁT pension a hostel - ubytování v apartmánech v Praze Nádražní 851/42
15000  Praha 5 - Smíchov http://www.akatpension.com/


pevná: +420 257 311 118

mobil: +420 603 449 969

mail: pension@akatpension.com

Kategorie

Klíčová slova

ubytování, hostel, pension, penzion, v praze, praha, nocleh, noclehy, na Smíchově, v nádražní ulici, Praha 5, levné, ubytovna, pro zaměstnance, akát, u centra, v blízkosti, u metra, parkování, s parkováním, accomodation, unterkunft, ferienwohnung, nádražní, hotel

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz